Jak można zwiększyć zdolność seksualną

Jeśli szukasz motywacji do ćwiczeń, oto ona: prawidłowo dobrane ćwiczenia pobudzą twój popęd płciowy, przedłużą wytrzymałość i zintensyfikują doświadczenie w łóżku.

Bezcenną usługę dla Twojego życia seksualnego będą świadczone przez tak zwane ćwiczenia Kegla. Chociaż pierwotnie zalecano je głównie kobietom w celu wzmocnienia dna miednicy, badania z ostatnich lat potwierdzają, że mają korzystny wpływ na życie seksualne mężczyzn.

Jakie ćwiczenia są dla ciebie dobre

Między innymi stwierdzono również, że regularne wykonywanie ćwiczeń Kegla pomaga znacznie zmniejszyć ryzyko problemów z prostatą i zminimalizować nietrzymanie moczu. Ogromną zaletą tego ćwiczenia jest fakt, że można je wykonywać praktycznie w dowolnym miejscu, nie dając swojemu otoczeniu wrażenia, że powinny być hospitalizowane w bohnicach.

Kluczem do tego typu ćwiczeń jest zaangażowanie odpowiednich mięśni. Można je łatwo zidentyfikować, jeśli próbujesz przerwać przepływ moczu podczas oddawania moczu. Te mięśnie, które angażują się w to są te, które należy pracować z w ćwiczeniach Kegla. Całe ćwiczenie polega na zaciskaniu i rozluźnianiu tej grupy mięśni. Na początku wystarczy wytrzymać dwie lub trzy sekundy, a następnie zwolnić mięśnie w tym samym czasie. Z czasem powinieneś być w stanie wydłużyć fazę cofania do piętnastu lub dwudziestu sekund. Powtórz ćwiczenia w serii dziesięciu, a aby osiągnąć odpowiedni efekt, należy wykonywać je co najmniej pięć razy dziennie.

Uważa się, że dzieje się tak dlatego, że szybkie chodzenie poprawia krążenie krwi i ukrwienie penisa, co ma korzystny wpływ zarówno na siłę, jak i czas trwania erekcji. Ponadto, przy szybkim chodzeniu, endorfiny są wypłukiwane, co z kolei pozytywnie odbije się na Twoim apetycie seksualnym. Oczywiście ta sama usługa zostanie pokazana przez bieganie i inne zajęcia aerobowe.

Jaki sposób na dłuższą sprawność seksualną

Czy jesteś jednym z tych mężczyzn, których sprawność seksualną można policzyć na sekundach, a nie minutach? Następnie uczą cię specjalnej pigułki, która być może rozwiąże ten problem i uchroni Cię przed kłopotliwymi chwilami w życiu intymnym. Jest to pigułka przeciwko przedwczesnemu wytryskowi, która ma przedłużyć męską wytrzymałość do trzech razy.

Pigułka cud może zaoszczędzić od niedogodności zbyt krótki Seks dziesiątki tysięcy mężczyzn, którzy cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku. Nie będą już musieli radzić sobie z rozczarowanym wyglądem swojego partnera lub oprzeć się wyśmiewaniu ” już?”.

Do tej pory mężczyźni musieli poradzić sobie z miejscowymi środkami znieczulającymi w postaci różnego rodzaju sprayów i kremów. Jednak ten ostatni działał na podstawie drętwienia, a zatem mężczyźni nie mogli cieszyć się seksem w pełni. Pigułka priligy oparta na dapoxetine działa na zasadzie przekształcania poziomu substancji chemicznej serotoniny w mózgu. Dzięki niej mężczyzna może decydować i kontrolować, kiedy osiąga punkt kulminacyjny.

Jest to substancja z grupy szybko działających leków powszechnie stosowanych w leczeniu depresji i lęku. Dlatego pigułka nie powinna być przyjmowana przez osoby, które są traktowane z podobnymi problemami. Za taką opiekę twoje ciało wynagrodzi cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także większym apetytem na seks. Dzięki regularnym ćwiczeniom będziesz miał również znacznie większą wytrzymałość i figlarnie zarządzasz nawet dwoma numerami bez zadyszki. Staraj się ćwiczyć co najmniej 5 razy w tygodniu przez 30 minut i 2 razy w tygodniu, aby przez chwilę ćwiczyć.

Jak cieszyć się miłością

Jak w przypadku każdej innej aktywności, z seksem, trening czyni Mistrzów. Staraj się uprawiać seks ze swoim partnerem często i stopniowo uczyć się opóźniać orgazm. Doskonałym asystentem jest na przykład krem odczulający, który zmniejszy wrażliwość penisa, a tym samym opóźni Orgazm. Również często masturbować. I to, o ile nie zbliżasz się do orgazmu.

W tym momencie zatrzymaj ruchy i powtórz cały proces kilka razy. To pomoże Ci nauczyć się odgadnąć, kiedy zbliża się orgazm i opóźnić go. Unikaj stresu nie tylko w zwykłym życiu, ale także w łóżku. Martwiąc się, jeśli nawet tym razem nie osiągniesz zbyt szybkiego punktu kulminacyjnego i zepsujesz doświadczenie partnera, prawdopodobnie tak cię podkreśla, że nie poddajesz się w pełni aktowi i psujesz go przynajmniej sobie.

Każda kobieta jest bardziej komfortowe, gdy jej partner trwa jak najwięcej podczas seksu. Kobiety potrzebują więcej czasu, aby osiągnąć orgazm, dlatego konieczna jest również dłuższa mechaniczna stymulacja przez ich partnerów.

Częściej przedwczesny wytrysk dręczy młodszych mężczyzn, ale pojawia się również u osób starszych. Przyczyny mogą być zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Dość długi seks to taki, w którym oboje będziecie wystarczająco zadowoleni. Nie ma dokładnego czasu wskazującego, jak długo powinien trwać stosunek. Mężczyźni powinni starać się opóźniać Orgazmy tak bardzo, jak to możliwe, aby, przeciwnie, kobiety cieszyły się nimi tak bardzo, jak to możliwe.